Hikvision DS-3E0326P-E 24-porty 100Mbps Unmanaged PoE,Nejdále 250 metrů

Kč6 437.19

Přidat do košíku


SKU: #n4151

Dostupnost: Skladem

Podmínka: Nové

Specifikace

  • Typ Položky: POE
  • Velikost: 440mm*285mm*43mm
  • Číslo Modelu: DS-3E0105P-E DS-3E0109P-E DS-3E0318P-E DS-3E0326P-E
  • Značka: HIKVISION
  • Plug Typ: UK,EU,AU,USA

Porty Síťových Portů: | 26 PoE Port: | 24, 10/100Mbps RJ45 portů Uplink Port: | 2, 1000M Combo Port Standardní Síťový Protokol: | IEEE802.3,802.3 u,802.3 x, 802.3 af, 802.3 at, Výkon Kapacita Přepínání: | 8.8 Gbps Max. Forwarding Rychlost: | 6.55 Mpps Vysokou Prioritu Portů: | Porty 1-8 Forwarding Mode: | Store-and-forward MAC Address Table: | 4k Řízení Toku: | IEEE802.3x full duplex Napájení Přes Ethernet PoE Standard: | IEEE802.3af, IEEE802.3at PoE Power Budget: | 370W Pracovní Režim: | Prodloužit Na:250 m,10M,CAT 5e

Rozšíření Off:100m Obecné Napájení: | 100-240V AC, 50/60Hz Spotřeba Energie: | ≤440W Přepěťové Ochrany: | 4KV Pracovní Teplota | Teplota: 0℃-40℃ Pracovní Vlhkost | Vlhkost: 10%-90% , bez kondenzace Skladování Teplota: | Teplota: -40℃-70℃ Skladovací Vlhkost: | Vlhkost: 5%-90% , nekondenzující Hmotnost: | 4.29 kg Rozměr: | 440 mm*285mm*43mm Příslušenství SFP moduly (Volitelné): | HK-1,25 G-20-1550: 1000M SFP modul, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-vlákna, 20km

HK-155M-20-1550: 100M SFP modul, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-vlákna, 20km Порты Количество портов 24 PoE, 10/100M RJ451

2 комбо-порта (1000М Ethernet/1000M SFP) Сетевые параметры Сетевые протоколы IEEE802.3,802.3 u,802.3 x, 802.3 af, 802.3 at Производительность Коммутационная матрица 8.8 Гб/с Скорость перенаправления пакетов 6.55 Mpps Приоритетные порты 1-8 Метод коммутации Передача с промежуточным хранением Размер таблицы MAC-адресов 4К Параметры PoE Стандарт PoE IEEE802.3af, IEEE802.3at Бюджет PoE 370Вт Режим работы Режим дальней передачи вкл.: 250м, 10М, CAT5e

Режим дальней передачи выкл.: 100м Особенности Управление потоком IEEE802.3x полный дуплекс Основное Питание 100-240B AC Потребляемая мощность ≤440Вт Защита от перенапряжения 4кВ Рабочие условия 0°C— 40°C, влажность 0 % ~ 90 % (без конденсата) Условия хранения -40°C— 70°C, влажность 5 % ~ 90 % (без конденсата) Размеры 440мм*285мм*43мм Вес 4.29 кг

Typ Jednotky kusVelikost Balení 25cm x 16cm x 10cm (9.84in x 6.30in x 3.94in)Hmotnost Balení 6.0kg (13.23lb.)

Štítky: Přepínač, spínač 250, přepínač poe, Levné přepínač, Vysoce Kvalitní přepínač 250, Čína přepínač poe Dodavatelé.

Recenze

Thanhnam Dn1989
2017-10-22
5/5
Excellent Job! keep it up! look forward to purchase from you again! Can talk and do anything with this seller!
Brownsugarint
2017-12-10
5/5
come and item shipped very fast. order two weeks. seller questions responsible. goods have not checked. packaging text on in chinese.
Kvartira 20
2017-10-16
5/5
Great seller. Great Product.
Danchecka
2017-11-16
5/5
switch original, all ok, arrived super fast, 4 days. only one detail, dont dropship, piece shipping equipment with the real value in invoice because it sure drop the rf and case there be divergence the fine will be heavy. the total cost between taxes and fees sai around 93% real value paid. tomei beyond taxation, fine + 100% because the rf detected divergence.