Doprava Zdarma! FWDM Modul 1310nm/1490nm/1550nm WDM Filtr

Kč686.42

Přidat do košíku


SKU: #n1272

Dostupnost: Skladem

Podmínka: Nové

Specifikace

  • Značka: jyttek
  • Vložný útlum (dB: ≤0.6
  • Provozní teplota: 0~70℃
  • Vlnová délka: TX1550/ RX1310+1490
  • Číslo Modelu: JYT-FWDM
  • Konektor: FC/UPC

FWDM T1550 R1310/1490

Detailní popis

Funkce Aplikace

•Široké Rozmezí Vlnových Délek •Monitorovací Systém

•Nízký Vložný útlum •WDM systému

•Vysoké Kanál Izolace •Vysílače a Vlákna

•Vysoká stabilita a spolehlivost •Vláknové optické zesilovače

•Fiberoptic lnstruments

Výkon Specifikace

Parametr

T1550 R1310&1490

Pásmo Vlnových délek (nm)

1540~1560

Reflexe Band1 Rozmezí Vlnových délek (nm)

1260 ~ 1360

Reflexe Band1 Rozmezí Vlnových délek (nm)

1480~1500

Vložný útlum (dB)

Odrážejí Kanál

≤0.6

Projít Kanál

≤0.8

Pásmo Rippler(dB)

Izolace (dB)

Odrážejí Kanál

> 15

Projít Kanál

>30

Vložný útlum Teplotní Citlivost (dB/)

Polarizace Závislé Ztráty (dB)

Polarizace Režimu Disperze (ps)

Směrovost (dB)

>50

Return Loss (dB)

>50

Maximální zatížitelnost (mW)

500

Provozní Teplota ()

0 ~+70

Skladovací Teplota ()

-40 ~+85

Balení Rozměr (mm)

1. Φ5.5 x L35(holé vlákno )

2. Φ5.5 x l38 buněk(900um Volné trubice )

3. L90xW20xH9.5(2,0 mm nebo 3,0 mm Kabel)

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Informace O Objednávce

Produkt

Vlnová délka

Vlákno Typ

Délka Vlákna

Konektor

FWDM

3/45=1310pass/1490&1550reflect

4/35=1490pass/1310&1550reflect

5/34=1550pass/310&1490reflect

1=250um holé vlákno

2=900um Volné trubice

3=2.0 mm Kabel

4=3,0 mm Kabel

1=1m

1.5=1,5 m

C=Customerization

0=None

1=FC/APC

2=FC/PC

3=SC/APC

4=SC/PC

5=LC

Doprava:

1. Zajistíme dodávku od pondělí do pátku. Poštovné zahrnuje balení a manipulační poplatky.

2. To trvá přibližně 30 až 40 dnů (USA, CA, AU,). Ostatní země 40-60 pracovních dnů, přesný čas doručení závisí na poštovní procesu.

3. Pokud nechcete dostávat svůj vítězný bod (y) do 30 pracovních dnů, prosím zanechat zprávu nebo E-mail, kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách vyřešit veškeré problémy s vámi.

Zpětná vazba:

1. Budeme automaticky zanechat pozitivní zpětnou vazbu na každého kupujícího k dokončení transakce.

2. Budeme udržovat vysoké standardy snaha o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.

3. Dobrá komunikace může vyřešit všechny problémy, pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás, budeme okamžitě řešit problémy jste se setkali

Platba:

1.přijímáme Alipay ,Jsme jsou přijmout prostřednictvím bezpečné platební procesor Podmíněná.

2.Platba musí být provedena bezpečné Úschovy platby procesoru.

3.Pokud jste nelze zkontrolovat ihned po blízko,prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů

4.My jen loď, aby Alipress potvrdil adresu.

Návrat:

1.Usilujeme o 100% spokojenost.

2.Garantujeme položka zakoupení je položka, jsme popsali tady ,a je ve stavu, v jakém je popsáno.

3.Pokud zboží dorazí a není, jak je popsáno, kontaktujte nás, prosím, vrátit položku pro výměnu.

4.Vrátit nelze uznat z jiného důvodu.

5.Prosím, nahlaste do 3 dnů a vrátit se k nám do 7 dnů od data přijetí pro výměnu.

Velikost Balení 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)Hmotnost Balení 0.3kg (0.66lb.)Typ Jednotky kus

Štítky: filtr wdm, wdm filtr, Levné filtr wdm, Vysoce Kvalitní wdm filtr.

Recenze

Dj Dura4ok
2017-11-26
4/5
Though I have received the correct product, there was unusual delay about 2-3 weeks to dispatch the product.